do góry
Strona główna Konferencje Lista konferencji

Jesienne Spotkania Kardiologów, Poznań

20-21 października2017

Już po raz dziesiąty spotkamy się w Poznaniu. Nasze Jesienne Spotkania Kardiologów z każdym rokiem poszerzają zakres poruszanych tematów. Jak zwykle omówimy szereg kontrowersyjnych zagadnień z zakresu farmakoterapii kardiologicznej oraz najnowszych doniesień w zakresie kardiologii inwazyjnej.

Już po raz jedenasty spotkamy się w Poznaniu. Nasze Jesienne Spotkania Kardiologów z każdym rokiem poszerzają zakres poruszanych tematów. Jak zwykle omówimy szereg kontrowersyjnych zagadnień z zakresu farmakoterapii kardiologicznej oraz najnowszych doniesień w zakresie kardiologii inwazyjnej. W ramach naszych spotkań organizowane są także VII Warsztaty dotyczące Zgonu Nagłego. Ta dwudniowa konferencja mocno utrwaliła swoją pozycję w krajowym kalendarzu spotkań elektrofizjologów i klinicystów. Kolejną składową Jesiennych Spotkań będą warsztaty z zakresu kardiologii interwencyjnej poświęcone leczeniu przewężeń na rozwidleniach tętnic wieńcowych Poznań Bifurcation Course oraz VII Poznańskie Warsztaty Transplantacji Serca.
Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres poruszanych problemów pozwoli każdemu uczestnikowi wybrać interesujące go zagadnienie i zapoznać się z nowymi. Nie ukrywamy, że od lat naczelnym przesłaniem naszych Jesiennych Spotkań w Poznaniu są spotkania kardiologów klinicznych, interwencyjnych, elektrofizjologów i kardiochirurgów, do których chcemy zaprosić także lekarzy pierwszego kontaktu. Wierzymy że wspólna wymiana poglądów pozwoli na lepszą współpracę a tym samym skuteczniejsze leczenia naszych chorych.

Gorąco zapraszamy Państwa do Poznania
Organizatorzy

Szczegóły konferencji: Jesienne Spotkania Kardiologów, Poznań
Czas: 2017-10-20 08:00:00 2017-10-21 15:00:00
Miejsce: Poznań
Organizator: UM w Poznaniu